Paslaugos
Paslaugos

Oro transporto paslaugos Jūsų verslui

Paslaugos
More

Daugiau paslaugų

trade show logistics

PARODŲ LOGISTIKA

Parodų ir renginių logistikos paslaugos įmonėms. Profesionaliai konsultuojame ir suteikiame visą informaciją dalyviams apie parodos logistikos procesą. Pasirūpinsime dokumentacija, pakavimu ir krovinio gabenimu pirmyn bei atgal. Kviečiame įmones aktyviai dalyvauti parodose sėkmingai plėstis į užsienio rinkas.

UŽSAKOMIEJI SKRYDŽIAI

Palaikome tvirtus ryšius su užsakomųjų skrydžių operatoriais visame pasaulyje, todėl galime pasiūlyti negabaritinių ar didelės vertės krovinių gabenimo sprendimus. Susisiekite su mumis dėl individualaus pasiūlymo užsakomajam reisui.

PAVOJINGŲ KROVINIŲ GABENIMAS

Pavojingų krovinių gabenimas reikalauja specialių žinių ir ypatingo dėmesio dėl galimos žalos žmonėms ir aplinkai. Mūsų komandos nariai yra sertifikuoti pavojingų krovinių gabenimo specialistai (IATA DG). Remdamiesi pavojingų krovinių gabenimo taisyklėmis, galime pasiūlyti spendimus tam tikrų tipų baterijų bei kitų pavojingų krovinių transportavimui.

DIPLOMATINIŲ KROVINIŲ GABENIMAS

WuliuAir teikia specializuotas diplomatinių krovinių gabenimo paslaugas. Gabename diplomatinius krovinius ES institucijoms, ambasadoms ir konsulatams, nacionalinėms atstovybėms, diplomatinėms misijoms, tarptautinėms organizacijoms, užsienio reikalų ministerijoms, kultūros ir švietimo organizacijoms. 

Muitinės tarpininkavimas

Kartu su savo partneriais teikiame muitinės tarpininkavimo paslaugas. Gabenant krovinius pasirūpinsime importo ir eksporto procedūromis ir pakonsultuosime įvairiais kitais mokesčių ir muitinės klausimais.

handle with care

Papildomas krovinių draudimas

Deja kartais nutinka situacijų, kai krovinys transportavimo metu būna apgadinamas ar net pametamas. Kad ir kaip siekiame išvengti tokių situacijų, vis dėlto jos kartais nutinka. Todėl visuomet rekomenduojame didelės vertės prekes apsidrausti. Tam yra skirtas papildomas krovinių draudimą nuo įvairių rizikų, tokių kaip krovinio dingimas ar sugadinimas transportavimo metu.