Elektroninės komercijos logistika

ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS LOGISTIKOS SPRENDIMAI

WuliuAir teikia elektroninės komercijos logistikos paslaugas smulkioms ir vidutinėms įmonėms.

PREKYBA UŽSIENYJE

Lietuviškos įmonės ir jų prekių ženklai – vis labiau ir labiau girdimi pasaulyje. Jau nieko nestebina nuvykus net į egzotiškus kraštus prekybos centruose pamatyti lietuviškų produktų, o lietuvių gamintojai jau ne vienoje šalyje yra užsitarnavę vardą kaip kokybiškų prekių ar produktų tiekėjai. 

Prekyba elektroninėse parduotuvėse atvėrė kelią daugeliui Lietuvos gamintojų parduoti savo produktus visame pasaulyje. 

WuliuAir gali padėti tai padaryti optimizuojant logistikos procesus. Pagrindinis mūsų tikslas – kad jūs sutaupytumėte sumažindami logistikos kaštus. 

MŪSŲ PASLAUGOS

WuliuAir komanda teikia elektroninės komercijos užsakymų vykdymo paslaugas (angl. fulfillment). Padedame įmonėms susiplanuoti srautus, nusigabenti reikiamą produkcijos kiekį į tam tikrus paskirstymo centrus ir iš ten vykdyti siuntimus galutiniams gavėjams. Galime atlikti prekių komplektavimus ir planavimus, užtikrinti saugojimą ir vykdyti siuntų gabenimą. Taip pat atitinkamai pagal šalis, pasitelkdami savo partnerius, galime pakonsultuoti teisiniais, mokesčių ir kitais klausimais, kurie padėtų lengviau įsisavinti rinkos niuansus. 

Paslaugos JAV rinkoje. Individualūs logistikos sprendimai Lietuvos gamintojams ir prekybininkams

Jei Jūsų įmonė siekia plėstis JAV rinkoje, kviečiame bendradarbiauti siekiant optimizuoti logistikos kaštus. Kartu su savo partneriais JAV galime padėti sandėliuoti ir platinti Amerikos rinkoje jūsų gaminius ir prekes.  

Sandėliavimas ir distribucija

Garantuojame kruopštų prekių valdymą, tiekimo grandinės efektyvumą, greitą pristatymą bei ženkliai sumažėjusias vietinio pristatymo išlaidas.

Elektroninės komercijos logistika

Užtikriname sklandų el. prekybos operacijų valdymą, įskaitant paėmimą, pakavimą, pristatymą ir grąžinimų valdymą.

Online inventorizacija

Naudojame sandėlio valdymo sistemą, kuri yra itin patogi ir draugiška vartotojui, tad suteikiame galimybę integruotis su pardavėjais, prekyvietėmis ar elektroninėmis parduotuvėmis ir realiuoju laiku matyti savo inventorių. Tokiu būdu galėsite priimti reikiamus sprendimus dėl prekių ir užtikrinti efektyvų užsakymų įvykdymą.

Nesudėtingi remonto darbai ir klientų aptarnavimas

Siūlome nesudėtingo remonto ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų komanda yra pasirengusi atlikti remonto darbus ir teikti aukščiausios klasės pagalbą klientams, tam kad jūsų prekės ženklas įsitvirtintų rinkoje kaip patikimas aukštos kokybės produktų tiekėjas.

Parodų logistikos paslaugos

Teikiame sandėliavimo ir pristatymo paslaugas klientams, kurie dalyvauja parodose. Mūsų ir mūsų partberių sandėliuose suteikiame galimybę saugoti ir sandėliuoti Jūsų įrangą, taip pat galime pristatyti į reikiamas parodas Jūsų produkciją ar stendus.

Perpakavimas, pakartotinis ženklinimas ir konsolidavimas

Pasirūpiname, kad jūsų siunčiamos produktų siuntos būtų supakuotos, paženklintos ir sukonsoliduotos siekiant didesnio efektyvumo, mažesnių kaštų ir greitesnio pristatymo laiko.

INDIVIDUALUS PAKAVIMAS
SANDĖLIO VALDYMO SISTEMA
DĖŽUČIŲ TIKRINIMAS

IEŠKOTE E. KOMERCIJOS LOGISTIKOS PARTNERIO?