Krovinių gabenimas oro transportu

KROVINIŲ GABENIMO ORO TRANSPORTU SPRENDIMAI JŪSŲ VERSLUI

Dėl gerai išvystyto partnerių ir agentų tinklo bei sutarčių su oro linijų bendrovėmis, galime pasiūlyti platų transporto paslaugų spektrą konkurencingomis kainomis. Mūsų paslaugos teikiamos daugumoje oro uostų ir vietovių visame pasaulyje. Būdama IATA narė, WuliuAir bendradarbiauja su daugeliu oro linijų, įskaitant Turkish Cargo, Finnair, Lufthansa, DHL Aviation, Qatar ir daugelį kitų. Tai leidžia pasiūlyti klientams jų poreikius labiausiai atitinkančią paslaugą.

Pateikdami klientams pasiūlymą, išsiaiškiname poreikius, parenkame tinkamiausius maršrutus ir suteikiame visą reikiamą informaciją apie prekių siuntimą, pakavimo reikalavimus, dokumentus ir muitinės procedūras.  

  Jūsų duomenys

  Siuntos duomenys

  MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

  IMPORTAS

  Susisieksime su siuntėju ir susitarsime dėl krovinio paėmimo, taip pat pasirūpinsime, kad visi dokumentai būtų paruošti siuntimui ir krovinys būtų tinkamai supakuotas. Atvykus į vietą, krovinys bus išmuitintas ir pristatytas galutiniam gavėjui. 

  EKSPORTAS

  Būdami IATA nariais esame vieni iš nedaugelio ekspeditorių Lietuvoje, kurie tiesiogiai vykdo užsakymus avialinijose, tad su WuliuAir gallite būti tikri, kad gausite geriausius kainos pasiūlymus krovinių transportavimui iš Lietuvos. Mūsų komanda suorganizuos krovinio paėmimą, atliks visas eksporto procedūras ir patikrins krovinio pakuotę. Taip pat esant poreikiui galime suteikti specialias pakavimo paslaugas. Atitinkamai pagal incoterms sąlygas, pasirūpinsime, kad krovinys būtų išmuitintas ir pasiektų galutinį gavėją atvykimo šalyje. 

  3PL LOGISTIKA

  Platus agentų tinklas visame pasaulyje leidžia pasiūlyti 3P logistikos sprendimus. Galime visiškai pasirūpinti visais jūsų e. komercijos logistikos procesais, įskaitant atsargų valdymą, sandėliavimą ir realizavimą. Daugiau informacijos rasite čia: E. KOMERCIJOS LOGISTIKA.

  KURJERIŲ PASLAUGOS

  Bendradarbiaudami su visame pasaulyje žinomomis kurjerių bendrovėmis, siūlome siuntų gabenimą itin konkurencingomis kainomis. 

  DAŽNIAUSIOS KRYPTYS

  Importas iš JAV, Azijos, Artimųjų Rytų į Europą ir Baltijos šalis (VNO, WAW, FRA, AMS ir kt.)
  Eksportas iš Lietuvos į Šiaurės ir Pietų Ameriką, Aziją, Artimuosius Rytus ir daugelį kitų šalių.

  Bendradarbiaudami su WuliuAir gausite visą transportavimo paslaugų paketą: 

  • PAKAVIMO SPRENDIMAI
  • DOKUMENTŲ TVARKYMAS
  • MUITINĖS PROCEDŪROS
  • MUITINĖS TARPININKAVIMO PASLAUGOS

  Industrijos, naudojančios oro transportą

  • Automobilių dalys
  • Tekstilė ir mažmeninė prekyba
  • Elektronika ir telekomunikacijų technologijos
  • Pramonės ir gamybos sektorius
  • Elektronikos komponentai ir lazeriai
  • Inžinerijos pramonė

  TRANSPORTAVIMO RŪŠYS PAGAL KROVINIO TIPUS

  ECONOMY FREIGHT

  Ekonominis sprendimas mažiau laikui imliems kroviniams. Oro transportas nukreipiamas per konsolidavimo centrus Europoje, iš kurių kroviniai pasiekia galutinį tašką žemės transportu. Tranzito laikas paprastai trunka nuo 7 iki 9 darbo dienų.

  TIME CRITICAL

  Oro linijose rezervuojama vieta į artimiausią įmanomą tiesioginį skrydį. Puikus sprendimas temperatūriniams ar skubiems kroviniams. Tranzito laikas nuo 1 iki 5 dienų.

  EXPRESS

  Siuntų gabenimas bendradarbiaujant su visame pasaulyje žinomomis kurjerių kompanijomis. Pristatymas per 1-2 dienas Europoje ir per 3-5 dienas likusiame pasaulyje. Tinka siųsti dokumentus, mažas ir vidutines siuntas.

  Reikalingas krovinio pervežimas oro transportu?