APIE MUS

Wuliuair komanda
Apie mus

Krovinių gabenimo oro transportu sprendimai

WuliuAir – tai jūsų patikimas oro transporto partneris. Daugiau nei dešimtmetį specializuojamės oro transporto krovinių pervežimo srityje. Per šį laikotarpį ištobulinome savo žinias ir tapome oro transporto logistikos ekspertais.

Mes tikime asmeninio požiūrio galia. Ir tai nėra tik rašytinis pažadas. Mes iš tiesų tikime, kad asmeninis įsitraukimas kiekvienoje situacijoje yra mūsų varomoji jėga. 

WuliuAir teikia visas su oro transportu susijusias paslaugas.

Įskaitant standartinių ir specializuotų krovinių pervežimus, elektroninės komercijos logistikos sprendimus mažoms ir vidutinėms įmonėms bei AOG logistiką aviacijos pramonei. Kad patenkintume kiekvieno kliento poreikius, siūlome papildomas paslaugas, tokias kaip  nestandartinis pakavimas, papildoma krovinių patikra, pristatymas iki durų ir daug daugiau. 

Mūsų stiprybė – įsipareigojimas siekti meistriškumo ir tikslumo. Puikiai suprantame, kad krovinių gabenime oro transportu svarbi kiekviena detalė. Todėl nuolat mokomės ir sekame naujausias rinkos praktikas, kad galėtume savo klientams teikti
aukščiausios kokybės paslaugas bei dalytis savo žiniomis.

Mes girdime. Esame lankstūs. Augame kartu. 

Vizija

WuliuAir - strateginis logistikos partneris, kuris siūlo visapusiškus sprendimus visiems jūsų logistikos poreikiams.

Misija

Esame tam, kad užtikrintume sklandų ir greitą jūsų krovinių pristatymą. Suprantame, kaip svarbu laiku ir saugiai pristatyti krovinius, todėl pažadame pasirūpinti Jūsų kroviniais kiekviename žingsnyje.

Vertybės

Tikslumas. Užtikriname atidumą detalėms kiekviename krovinio gabenimo žingsnyje.

Pasitikėjimas.Vykdome pažadus, skatiname atvirą bendravimą ir aktyviai sprendžiame rūpimus klausimus.

Rūpestingumas. Visus užsakymus prižiūrime itin rūpestingai, o išklus problemoms, visuomet stengiamės atvirai bendrauti ir nedelsiant išspręsti kliūtis.

Bendradarbiavimas. Išsiaiškiname poreikius, aktyviai siekiame grįžtamojo ryšio ir siekiame išlaikyti tvirtą partnerystę.

Bendradarbiaukime - pažadame geriausią aptarnavimą!